Održan seminar za Lead auditore sustava ISO 9001:2015
- Detalji
- Kreirano Utorak, 09 Veljača 2016 12:41
- Hitovi: 3597
U Zagrebu je u organizaciji tvrtke SGS Adriatica d.o.o., u periodu od 25.- 29. siječnja 2016., održan tečaj za vodeće auditore sustava upravljanja kvalitetom - prema novoj verziji norme ISO 9001:2015.
Interaktivni seminar kojem je cilj predstaviti razloge zbog kojih svaka organizirana tvrtka treba uspostaviti cjeloviti sustav upravljanja kvalitetom, te su prikazani zahtjevi norme ISO 9001:2015 koji su okosnica uspostave takvog sustava.
Tečaj je registriran u IRCA organizaciji pod brojem A17992.

Polaznici tečaja iskazali su veliko zadovoljstvo kvalitetom sadržaja i programom tečaja tijekom kojeg su usvojena vrijedna praktična znanja.
Zbog velikog interesa za navedeni seminar, tvrtka SGS Adriatica d.o.o. sljedeći tečaj planira održati u terminu 07. - 11. ožujka 2016.
Za sve informacije stojimo Vam na raspolaganju na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili 01/6288-641.
Izvor:SGS
SPECIJALI
Razgovor s Rankom Re…
Hits: 8025
Razgovarali smo s gospodinom Rankom Režekom direktorom tvrtke Det Norske Veritas…
Direktive starog pri…
Hits: 8026
Jedan od važnijih zahtjeva Europske unije je osiguravanje slobodnog kretanja rob…
Razgovor s profesoro…
Hits: 8026
Razgovarali smo s prof. dr. sc. Tonćijem Lazibatom voditeljem poslijediplomskog…




















